[email protected]

Aşkın Jeep

1991 yılında kurulan Aşkın Jeep, firma sahibi Aşkın Topallı’nın 4×4 araçlara olan merakı ile başlamıştır. Daha sonra bu merak, 4×4 araçlara odaklanma ve profesyonel hizmet anlayışı ile birleşmiş ve gelişmiş, sonuç olarak Aşkın Jeep Türkiye’nin en gelişmiş ve en büyük ikinci el jeep kuruluşu haline gelmiştir.Aşkın Jeep, satış öncesi ve sonrası üstün hizmet kalitesini ve müşteri memnuniyetini birinci plana çıkarması ile otomotiv sektöründe güvenilir bir yere sahip olmuş ve müşteri bağlılığı yaratmıştır. Aşkın Jeep bu anlayıştaki çalışması sonucunda, müşteri ihtiyaçları doğrultusunda ikinci el 4×4 araçların yanı sıra sıfır kilometre araçları ve bazı yüksek kaliteli otomobil markalarının da çarpıcı modellerini portföyüne eklemiştir. Aşkın Jeep, araçların fiyatını üzerine yazarak sergileyen ilk galeri olmuştur. Bu sayede müşteriler, her müşteriye ayrı fiyat verilmediği konusunda güven duyma imkanı bulmuşlardır.

Aşkın Jeep’in müşteri odaklı anlayışı, araç satın alırken karşılaşılabilecek bandrol ve sigorta gibi masrafları tüm maliyetleri, otomobilin boyalı ya da kaza geçirmiş olup olmadığına dair bilgileri aracın üzerinde yer alan formun üstüne koyarak müşterilerinin güvene ve açık iletişime dayalı bir alışveriş ortamı sağlamaktadır. Teknolojik yenilikleri de hizmet süreciyle bütünleştirmeye çalışan Aşkın Jeep, 1997 yılında ikinci el otomotiv sağlayan kuruluşların içinde ilk web sitesini (www.askinjeep.com) kuran organizasyon olmuştur. Her gün güncellenen web sitesinde, Aşkın Jeep’in portföyüne yarım saat önce katılmış bir araba dahi fotoğrafı, teknik özelleri ve fiyatıyla görülebilmektedir.

İstanbul Kadıköy’de 700 metrekare açık alan ve üç yüz metrekare kapalı alan ile hizmet veren Aşkın Jeep, rakiplerine kıyasla çok daha fazla sunduğu araç çeşidi ve sayısı ile farklı müşterilerin beklentilerini karşılayan araçları sunmaktadır. Aşkın Jeep, kullanılmış araç sahiplerine rehberlik ve eksperlik hizmetini Türkiye çapında vermekte olup, doğru kişiye doğru araç verme politikasını müşterilerin araç satın alırken beklentilerini karşılayarak sürdürmektedir.

Aşkın Jeep’in portföyündeki bütün araçları bu uygulama ile görebilecek ve araç detaylarını inceleyebileceksiniz.


back to top