[email protected]

Basında Biz

Sektördeki bilgi ve tecrübe birikimi sayesinde müşteri memnuniyetini ön planda tutan projeler gerçekleştiren Arı Mobil Çözümler, farklı sektörler için yaptığı bazı uygulamalarıyla basında yer almıştır.


mtso haber logo 02.06.2013

hürriyet logo 24.05.2013

iha logo 23.05.2013
MERSİN DİJİTAL

MERSİN Turizm Platformu ile Mersin Ticaret ve Sanayi Odası (MTSO) öncülüğünde 'Mersin Dijital' adıyla hazırlanan Mersin Kent Rehberi tanıtıldı. Mersin Dijital'in ayrıntılı tanıtımını Mersin Turizm Platformu Başkanı Numan Olcar yaptı. İngilizce ve Türkçe dillerinde aktif olarak kullanılan uygulama yerli ve yabancı turistler için kolay ulaşılabilen dijital rehber olma özelliği taşıyor.

dha haber logo 23.05.2013
Mersin Dijital Ortamda

Türkiye’de bir ilk olan ve ilk etapta turizm ihtiyaçlarına cevap vermek üzere hazırlanan Mersin Kent Rehberi, Mersin Turizm Platformu ile Mersin Ticaret ve Sanayi Odası (MTSO) öncülüğünde HiltonSA Oteli’nde düzenlenen toplantıyla tanıtıldı.Mersin Kent Rehberi mobil uygulamasında Mersin’in tarihi ve turistik bilgilerinin yanında oteller, lokantalar, turizm acenteleri, oto kiralama firmaları, kafe ve barlar da tanıtılıyor. Mersin Dijital IPod, IPhone, IPad ve Android işletim sistemli tüm cihazlarda kullanılabiliyor

pirsus haber logo 23.05.2013
MERSİN KENT REHBERİ

Mersin Kent Rehberi - Mersin Dijital uygulaması tanıtımı Hilton Oteli'de düzenlenen toplantıyla yapıldı. Toplantıya, projeye destek veren ve sponsor olan kurum, oda ve firmaların temsilcileri katıldı. Mersin Turizm Platformu ile MTSO öncülüğünde, Arı Mobil Çözümler işbirliğinde hazırlanan projeye Mersin Valiliği, Mersin Büyükşehir Belediyesi, Mersin Deniz Ticaret Odası, Mersin Ticaret Borsası Esnaf ve Sanatkarlar Odaları Birliği, Mersin-Tarsus Organize Sanayi Bölgesi ile Mersin Liman İşletmeciliği A.Ş. (MIP) destek verdi.

turizm güncel 24.01.2013
İSTANBUL KENT REHBERİ

Akıllı mobil cihazlara uygulamalar geliştiren Arı Mobil Çözümler; iPhone,iPad ve Android cihazlar için geliştirdiği İstanbul tanıtım uygulamasını (İstanbul Travel Guide) yayınladı. Türkçe, İngilizce, Fransızca, Almanca, Rusça ve Arapça dillerini destekleyen bu uygulamada İstanbul'un tarihi ve turistik mekanlarının yanında İstanbul'daki oteller ve restoranlar da tanıtılıyor, otellere rezervasyon yapılabiliyor.

turizm gazetesi logo 23.01.2013
İSTANBUL TRAVEL GUİDE 5 DİLDE YAYINDA

Farklı sektörlerden birçok firma için iPhone,iPad ve Android uygulamaları geliştiren Arı Mobil Çözümler, İstanbul'un tanıtımına katkı sağlayacak yeni uygulamasını geçtiğimiz ay yayınladı.

TRT
ARI MOBİL ÇÖZÜMLER TRT'YE KONUK OLDU.

ARI MOBİL ÇÖZÜMLER yapmış olduğu İstanbul Kent Rehberi uygulaması ile TRT'de yayınlanmakta olan YENİDÜNYA programına konuk oldu.

back to top